B41560A7100M000
Przegląd produktów
Part Number: B41560A7100M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW
Arkusze danych: B41560A7100M000.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41560A7100M000
Part Number B41560A7100M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1727 pcs Arkusz danych B41560A7100M000.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B41560 Ripple Current @ Low Frequency 18A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B41560A7100M
B41560A7100M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 7 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.2 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 100000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8.2 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100000µF Aplikacje General Purpose