B41560A5229M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41560A5229M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 25V SCREW
Arkusze danych: B41560A5229M000.pdf
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41560A5229M000
Part Number B41560A5229M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 25V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7612 pcs Arkusz danych B41560A5229M000.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.406" Dia (35.70mm)
Seria B41560 Ripple Current @ Low Frequency 7.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy 495-75807
B41560A5229M
B41560A5229M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.500" (12.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 22 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 29 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 22000µF