B41043A5396M
Przegląd produktów
Part Number: B41043A5396M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: B41043A5396M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41043A5396M
Part Number B41043A5396M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4451 pcs Arkusz danych B41043A5396M.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria B41043 Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41043A5396M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 650 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 39µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 39µF Aplikacje General Purpose