B41043A5338M
Przegląd produktów
Part Number: B41043A5338M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: B41043A5338M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41043A5338M
Part Number B41043A5338M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4756 pcs Arkusz danych B41043A5338M.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41043 Ripple Current @ Low Frequency 2.169A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.41A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41043A5338M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 20 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose