B41042A2109M
Przegląd produktów
Part Number: B41042A2109M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: B41042A2109M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41042A2109M
Part Number B41042A2109M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4954 pcs Arkusz danych B41042A2109M.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41042 Ripple Current @ Low Frequency 2.478A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.753A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41042A2109M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 45 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 10000µF Aplikacje General Purpose