B41042A2108M
Przegląd produktów
Part Number: B41042A2108M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: B41042A2108M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41042A2108M
Part Number B41042A2108M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5101 pcs Arkusz danych B41042A2108M.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41042 Ripple Current @ Low Frequency 762.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 953mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41042A2108M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 270 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose