B37987F5105K000
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B37987F5105K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37987F5105K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Arkusze danych: B37987F5105K000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37987F5105K000
Part Number B37987F5105K000 Producent EPCOS (TDK)
Opis CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5171 pcs Arkusz danych B37987F5105K000.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja 1µF
Grubość (maks) X7R Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.197" (5.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Seria B37987F
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Radial
Inne nazwy 495-3393-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta B37987F5105K000 Lead Style -
Wysokość - Siedzą (Max) 0.098" (2.50mm) cechy -
Współczynnik awaryjności Formed Leads Rozszerzony opis 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Opis CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL