B37987F5104M054
EPCOSEPCOS
B37987F5104M054 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37987F5104M054
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Arkusze danych: B37987F5104M054.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37987F5104M054
Part Number B37987F5104M054 Producent EPCOS
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5599 pcs Arkusz danych B37987F5104M054.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Seria B37987F
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy B37987F5104M 54
B37987F5104M54
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.098" (2.50mm) cechy -
szczegółowy opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Pojemność 0.1µF