B37940K1102J060
EPCOSEPCOS
B37940K1102J060 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37940K1102J060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 1000PF 100V NP0 0805
Arkusze danych: B37940K1102J060.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37940K1102J060
Part Number B37940K1102J060 Producent EPCOS
Opis CAP CER 1000PF 100V NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5917 pcs Arkusz danych B37940K1102J060.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria B37940K
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - szczegółowy opis 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Pojemność 1000pF Aplikacje RF, Microwave, High Frequency