B37940K1101J070
EPCOSEPCOS
B37940K1101J070 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37940K1101J070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 100PF 100V NP0 0805
Arkusze danych: B37940K1101J070.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37940K1101J070
Part Number B37940K1101J070 Producent EPCOS
Opis CAP CER 100PF 100V NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4896 pcs Arkusz danych B37940K1101J070.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.028" (0.70mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria B37940K
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy B37940K1101J 70
B37940K1101J70
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Pojemność 100pF