B32913A4683M289
EPCOSEPCOS
B32913A4683M289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32913A4683M289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 20% 440VAC RAD
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje B32913A4683M289
Part Number B32913A4683M289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 20% 440VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5874 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 440V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Seria B32913 oceny X1
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.068µF