B32913A4563M189
EPCOSEPCOS
B32913A4563M189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32913A4563M189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.056UF 20% 440VAC RAD
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje B32913A4563M189
Part Number B32913A4563M189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.056UF 20% 440VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4026 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 440V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Seria B32913 oceny X1
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.056µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.056µF
Aplikacje EMI, RFI Suppression
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B32913A4563M
B32913A4563M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.056UF 20% 440VAC RAD