B32682A2102J000
EPCOSEPCOS
B32682A2102J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32682A2102J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32682A2102J000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32682A2102J000
Part Number B32682A2102J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 163926 pcs Arkusz danych B32682A2102J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 550V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32682
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7300
B32682A2102J
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 1000pF Film Capacitor 550V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 1000pF