B32682A0682K000
EPCOSEPCOS
B32682A0682K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32682A0682K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32682A0682K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32682A0682K000
Part Number B32682A0682K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 165071 pcs Arkusz danych B32682A0682K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Seria B32682
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7296
B32682-A0682-K000
B32682A 682K
B32682A0682K
B32682A0682K000-ND
B32682A682K
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 6800pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 6800pF