B32678G4256K000
EPCOSEPCOS
B32678G4256K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32678G4256K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 25UF 10% 450VDC RADIAL
Arkusze danych: B32678G4256K000.pdf
144 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32678G4256K000
Part Number B32678G4256K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 25UF 10% 450VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9231 pcs Arkusz danych B32678G4256K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Seria B32678
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3009
B32678G4256K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 2.067" (52.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.772" (45.00mm)
cechy Long Life Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 25µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 25µF