B32678G3606K000
EPCOSEPCOS
B32678G3606K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32678G3606K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 60UF 10% 300VDC RADIAL
Arkusze danych: B32678G3606K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32678G3606K000
Part Number B32678G3606K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 60UF 10% 300VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9153 pcs Arkusz danych B32678G3606K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 300V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Seria B32678
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3003
B32678G3606K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 2.067" (52.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.969" (50.00mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 3 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 60µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 60µF Aplikacje DC Link, DC Filtering