B32676G8755K000
EPCOSEPCOS
B32676G8755K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32676G8755K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 7.5UF 10% 875VDC RADIAL
Arkusze danych: B32676G8755K000.pdf
216 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32676G8755K000
Part Number B32676G8755K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 7.5UF 10% 875VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15412 pcs Arkusz danych B32676G8755K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 875V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Seria B32676
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3032
B32676G8755K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.772" (45.00mm)
cechy Long Life Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 7.5µF Film Capacitor 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 7.5µF