B32676G6825K000
EPCOSEPCOS
B32676G6825K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32676G6825K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 8.2UF 10% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32676G6825K000.pdf
440 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32676G6825K000
Part Number B32676G6825K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 8.2UF 10% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14764 pcs Arkusz danych B32676G6825K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Seria B32676
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3014
B32676G6825K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
cechy Long Life Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 8.2µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 8.2µF