B32674D3565K000
EPCOSEPCOS
B32674D3565K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32674D3565K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 5.6UF 10% 300VDC RADIAL
Arkusze danych: B32674D3565K000.pdf
960 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32674D3565K000
Part Number B32674D3565K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 5.6UF 10% 300VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 54229 pcs Arkusz danych B32674D3565K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 300V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) Seria B32674
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2911
B32674D3565K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.083" (27.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.965" (24.50mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 3.9 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 5.6µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 5.6µF Aplikacje DC Link, DC Filtering