B32674D3335K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32674D3335K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 3.3UF 10% 300VDC RADIAL
Arkusze danych:
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32674D3335K189
Part Number B32674D3335K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 300VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68690 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC 300V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm) Seria B32674
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 1.083" (27.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.846" (21.50mm) cechy Long Life
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.2 mOhms Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 3.3µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 3.3µF