B32673Z6334K000
EPCOSEPCOS
B32673Z6334K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32673Z6334K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32673Z6334K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32673Z6334K000
Part Number B32673Z6334K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 171995 pcs Arkusz danych B32673Z6334K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 310V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Seria B32673Z
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4479
B32673Z6334K
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.33µF