B32673Z6155K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32673Z6155K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32673Z6155K000.pdf
1040 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32673Z6155K000
Part Number B32673Z6155K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81162 pcs Arkusz danych B32673Z6155K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 310V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) Seria B32673Z
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32673Z6155K
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.161" (29.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 1.5µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 1.5µF