B32672L0223K000
EPCOSEPCOS
B32672L0223K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672L0223K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD
Arkusze danych: B32672L0223K000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672L0223K000
Part Number B32672L0223K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 298758 pcs Arkusz danych B32672L0223K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32672L
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32672L 223K
B32672L223K
B32672L223K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.022µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.022µF