B32672L0104K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672L0104K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32672L0104K289.pdf
2560 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672L0104K289
Part Number B32672L0104K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 240332 pcs Arkusz danych B32672L0104K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Seria B32672L
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy B32672L 104K289
B32672L104K289
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.1µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.1µF