B32671P6224K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32671P6224K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32671P6224K000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32671P6224K000
Part Number B32671P6224K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 182698 pcs Arkusz danych B32671P6224K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Seria B32671P
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32671P6224K
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.22µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.22µF