B32671P6104K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32671P6104K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32671P6104K289.pdf
3320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32671P6104K289
Part Number B32671P6104K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 217953 pcs Arkusz danych B32671P6104K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Seria B32671P
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.1µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.1µF Aplikacje Power Factor Correction (PFC)