B32671L1222J000
EPCOSEPCOS
B32671L1222J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32671L1222J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: B32671L1222J000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32671L1222J000
Part Number B32671L1222J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 428767 pcs Arkusz danych B32671L1222J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC 600V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Seria B32671L
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3206
B32671L1222J
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 2200pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 2200pF