B32671L1152J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32671L1152J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1500PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: B32671L1152J189.pdf
6800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32671L1152J189
Part Number B32671L1152J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1500PF 5% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 348159 pcs Arkusz danych B32671L1152J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC 600V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Seria B32671L
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.354" (9.00mm) cechy High Temperature
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 1500pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 1500pF Aplikacje High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT