B32652J1272J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652J1272J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: B32652J1272J189.pdf
5200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652J1272J189
Part Number B32652J1272J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 217322 pcs Arkusz danych B32652J1272J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32652 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 2700pF Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 2700pF