B32652J1272J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652J1272J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: B32652J1272J000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652J1272J000
Part Number B32652J1272J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 228295 pcs Arkusz danych B32652J1272J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32652 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32652J1272J
B32652J1272J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2700pF Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 2700pF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber