B32652A6473K000
EPCOSEPCOS
B32652A6473K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A6473K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32652A6473K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A6473K000
Part Number B32652A6473K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 277315 pcs Arkusz danych B32652A6473K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32652
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-6870
B32652A6473K
B32652A6473K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.047µF