B32652A6334K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A6334K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32652A6334K189.pdf
2200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A6334K189
Part Number B32652A6334K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 108388 pcs Arkusz danych B32652A6334K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Seria B32652
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.728" (18.50mm) cechy Low ESL
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.33µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber