B32652A0683J000
EPCOSEPCOS
B32652A0683J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A0683J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32652A0683J000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A0683J000
Part Number B32652A0683J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 215396 pcs Arkusz danych B32652A0683J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Seria B32652