B32652A0473K189
EPCOSEPCOS
B32652A0473K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A0473K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD
Arkusze danych: B32652A0473K189.pdf
3600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A0473K189
Part Number B32652A0473K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 193597 pcs Arkusz danych B32652A0473K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Seria B32652
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy B32652A 473K189
B32652A473K189
B32652A473K189-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.047µF