B32642B6183J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32642B6183J
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32642B6183J.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32642B6183J
Part Number B32642B6183J Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 418550 pcs Arkusz danych B32642B6183J.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32642B
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7178
B32642B6183J000
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.018µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.018µF