B32642B6124K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32642B6124K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32642B6124K.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32642B6124K
Part Number B32642B6124K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 142657 pcs Arkusz danych B32642B6124K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Seria B32642B
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7202
B32642B6124K000
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.12µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.12µF