B32620A6153J289
EPCOSEPCOS
B32620A6153J289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620A6153J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32620A6153J289.pdf
1300 pcs
2600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620A6153J289
Part Number B32620A6153J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 225630 pcs Arkusz danych B32620A6153J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Seria B32620
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4888-3
B32620A6153J289-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.015µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.015µF