B32620A6152J189
EPCOSEPCOS
B32620A6152J189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620A6152J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1500PF 5% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32620A6152J189.pdf
7200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620A6152J189
Part Number B32620A6152J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1500PF 5% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 341138 pcs Arkusz danych B32620A6152J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Seria B32620
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked szczegółowy opis 1500pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 1500pF Aplikacje High Pulse, DV/DT