B32529C1683K189
EPCOSEPCOS
B32529C1683K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C1683K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
Arkusze danych: B32529C1683K189.pdf
2800 pcs
5600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C1683K189
Part Number B32529C1683K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1563667 pcs Arkusz danych B32529C1683K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4403-2
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.068µF