B32529C1682M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C1682M289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 6800PF 20% 100VDC RAD
Arkusze danych: B32529C1682M289.pdf
12800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C1682M289
Part Number B32529C1682M289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 20% 100VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1308095 pcs Arkusz danych B32529C1682M289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 6800pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 6800pF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression