B32522D8683K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32522D8683K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32522D8683K189.pdf
4400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32522D8683K189
Part Number B32522D8683K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 183812 pcs Arkusz danych B32522D8683K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Seria B32522
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.068µF