B32522D8683K000
EPCOSEPCOS
B32522D8683K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32522D8683K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32522D8683K000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32522D8683K000
Part Number B32522D8683K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 159769 pcs Arkusz danych B32522D8683K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Seria B32522
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32522D8683K
B32522D8683K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.068µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression