B32522C1105J189
EPCOSEPCOS
B32522C1105J189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32522C1105J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusze danych: B32522C1105J189.pdf
1300 pcs
2600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32522C1105J189
Part Number B32522C1105J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139357 pcs Arkusz danych B32522C1105J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32522
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4939-2
B32522C1105J189-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 1µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression