B32522C0685K189
EPCOSEPCOS
B32522C0685K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32522C0685K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: B32522C0685K189.pdf
2800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32522C0685K189
Part Number B32522C0685K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68514 pcs Arkusz danych B32522C0685K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Seria B32522
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy B32522C 685K189
B32522C685K189
B32522C685K189-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 42 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 6.8µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 6.8µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression