B32521C3473K289
EPCOSEPCOS
B32521C3473K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32521C3473K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Arkusze danych: B32521C3473K289.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32521C3473K289
Part Number B32521C3473K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 703742 pcs Arkusz danych B32521C3473K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Seria B32521
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4845-3
B32521C3473K289-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.047µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression