B32521C3473J289
EPCOSEPCOS
B32521C3473J289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32521C3473J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Arkusze danych: B32521C3473J289.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32521C3473J289
Part Number B32521C3473J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 550757 pcs Arkusz danych B32521C3473J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Seria B32521
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.047µF