B25620B1707K102
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B25620B1707K102
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 700UF 10% 1.1KVDC SCREW
Arkusze danych: B25620B1707K102.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 623 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
16 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B25620B1707K102
Part Number B25620B1707K102 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 700UF 10% 1.1KVDC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 623 pcs Arkusz danych B25620B1707K102.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1100V (1.1kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie Threaded, Female
Rozmiar / Wymiar 4.567" Dia (116.00mm) Seria B2562
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 75°C
Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Główny odstęp 1.260" (32.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 5.236" (133.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 700µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Pojemność 700µF