B25620B1706K321
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B25620B1706K321
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 70UF 10% 1.32KVDC SCREW
Arkusze danych: B25620B1706K321.pdf
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B25620B1706K321
Part Number B25620B1706K321 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 70UF 10% 1.32KVDC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1203 pcs Arkusz danych B25620B1706K321.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1320V (1.32kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie Threaded, Female
Rozmiar / Wymiar 2.953" Dia (75.00mm) Seria B2562
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Główny odstęp 1.260" (32.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.795" (71.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 70µF Film Capacitor 1320V (1.32kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Pojemność 70µF