KAJ12LHGT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAJ12LHGT
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Arkusze danych: KAJ12LHGT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje KAJ12LHGT
Part Number KAJ12LHGT Producent E-Switch
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5642 pcs Arkusz danych KAJ12LHGT.pdf
Zmywalny No napięcie znamionowe 24VDC
Termination Style PC Pin Seria KAJ
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tube
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba biegunów 12
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Trwałość mechaniczna 2,000 Cycles Długość 1.200" (30.48mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.165" (4.20mm)
cechy - Życie elektryczne 2,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Aktualna ocena 25mA