KAJ12LAGT
E-SwitchE-Switch
KAJ12LAGT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAJ12LAGT
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Arkusze danych: KAJ12LAGT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje KAJ12LAGT
Part Number KAJ12LAGT Producent E-Switch
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4429 pcs Arkusz danych KAJ12LAGT.pdf
Zmywalny No napięcie znamionowe 24VDC
Termination Style PC Pin Seria KAJ
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tube
Inne nazwy EG4453 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba biegunów 12 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 2,000 Cycles
Długość 1.200" (30.48mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość nad forum 0.165" (4.20mm) cechy -
Życie elektryczne 2,000 Cycles szczegółowy opis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Aktualna ocena 25mA Materiał styków Copper Alloy